Granule Happy DogKrmivo Happy Dog

Hledáte pro svého psa nějaké slušné psí krmivo? Řada granulí Happy Dog Supreme Vám nabízí veliký výběr suchých psích krmiv v SUPER PREMIUM kvalitě. Najdete zde suchá krmiva jak pro malá plemena, tak i pro velká plemena, suchá krmiva pro staré psy, bezobilná suchá krmiva, bezlepková a dietní suchá krmiva pro psy.

Řada suchých granulí Supreme Sensible je optimálně vhodná i pro citlivé psy s alergií. Levnější variantu suchých krmiv s poctivou kvalitou Vám poskytuje PREMIUM řada granulí Happy Dog NaturCroq. Je jedno, zda pro velká plemena psů, nebo pro sportovní psy, psí seniory, nebo pro psí labužníky. Granule NaturCroq jsou prostě poctivé krmivo pro psy.

Štěňata krmte správně – krmiva HappyDog YOUNG pro štěňata

Hledáte poctivé granule pro štěňata? Nabízí se ucelená řada krmiv Supreme YOUNG. Velmi malá štěňátka do 4. týdne krmte mlékem Baby Milk Probiotic. Pokud je Vaše štěně už dost staré pro první pevnou potravu, optimální zaopatření mu zajistíte pomocí granulí Happy Dog Mini Baby & Junior, Baby Original, Baby Lamb & Rice nebo Baby Grainfree. Když Vám už štěně povyroste a stane se z něj mladý pes, je pro pejska optimalizovaná juniorská krmiva Junior Original, Junior Lamb & Rice nebo Junior Grainfree. Juniorská krmiva YOUNG od Happy Dogu přitom Vašemu štěněti pomáhají zdravě růst. 

Granule Happy Dog můžete výhodně nakoupit v ověřeném eshopu RajChovatelu.cz